Posty

Wyświetlanie postów z 2017

Summer time!

Obraz
Uwielbiam wakacje, moment w którym można odpocząć, nie myśleć o niczym innym tylko się zrelaksować. W tym roku pojechaliśmy do Dźwirzyna nad morzem wraz z moją rodziną.

Miejscowość bardzo ładna, plaża czysta oraz w wodzie nie było w ogóle glonów! Także gdyby ktoś był chętny tam pojechać to gorąco polecam ! W dodatku na plażę można wejść z psami co w moich oczach bardziej zyskało.
Poranna pielęgnacja twarzy

Obraz
Witam dzisiaj przedstawie Wam moją codzienną pielęgnację twarzy.
Po pierwsze i najważniejsze jestem strasznym śpiochem, także zawsze wykorzystuję jak najwięcej czasu na spanie i rano co najmniej włączam 4 drzemki, dlatego też nie mogę pozwolić sobie na nie wiadomo jak długie ogarnięcie się.

A więc, gdy już się porządnie obudzę idę do łazienki umyć twarz.


Do mycia twarzy używam żelu firmy Nivea, który jest naprawdę godny polecenia. Około 2 min. myję twarz, następnie płukam ją letnią wodą (porządnie! Około 12 razy), a następnie ręcznikiem oklepuje twarz.

Następnym i końcowym krokiem jest posmarowanie twarzy tonikiem, także tej samej firmy. I to tylko tyle, niczego więcej rano nie robię.


Prezent urodzinowy

Obraz
Żadko kiedy to mówię ale uwielbiam mojego brata! Wiadomo kłócimy się jak to rodzeństwo ale jak przyjdzie co do czego to stajemy za sobą w obronie. Na ostatnie urodziny mój kochany braciszek kupił mi prezent jakiego się po nim nie spodziewałam ! Branzoletkę z APART! Nie zapomnę tamtych urodzin do końca życia, ponieważ doprowadził mnie wtedy do łez w bardzo pozytywnym znaczeniu. Dziękuję!


Zielona sukienka

Obraz
W czerwcu ja i mój chłopak Tomek poszliśmy na wesele do jego kuzynki. I jak to ja nie wiedziałam w co się ubrać, w sumie jak każda prawie kobieta. Chodziłam od sklepu do sklepu aż w końcu trafiłam na tą zieloną sukienkę. Strasznie mi się spodobała, ponieważ przy szyji ma kołnierzyk wysadzany sztucznymi diamencikami oraz jest zwiewna, co bardzo lubię. Do tego założyłam kremowe pantofelki oraz czarną elegancką, skurzaną kurtkę bo jednak w kościele trochę chłodno i wieczorem też. Dodatkiem do całej stylizacji były : kremowa, mała torebka oraz złote kolczyki.